Vážení zákazníci, nově si můžete v Motosalonu Klokočka pořídit motocykl i o sobotách mezi 9:00 - 16:00. Sobotní termín je nutné si dopředu u našich prodejců, a to vždy nejdéle předcházející pátek do 14:00.
Rezervovat sobotní termín s prodejcem

Novinky v rodině modelů SH pro rok 2024

Unikátní nová verze modelů SH125i a SH150i s názvem Vetro je hlavní novinkou řady SH pro rok 2024

 

Tisková zpráva, čtvrtek 19. října 2023, 10:00 SEČ, Honda Motor Europe

Prestižní, úsporná a technologicky vyspělá rodina královských modelů Honda SH pro dojíždění do zaměstnání – SH350i, SH150i, SH125i - vstupují do modelového roku 2024 s novým vzhledem. V jejich čele stojí nové ‘Vetro’ verze modelů SH125i/SH150i, za kterými se v evropských městech během příštího roku každý otočí.

Vetro je výsledkem úsilí – a poctou technickým dovednostem – zaměstnanců továrny Honda v italské Atesse. Vyznačuje se výraznými poloprůhlednými nelakovanými zelenými panely kapotáže, jejichž výroba v porovnání s panely ve standardních barevných provedeních za rok vyprodukuje o 9,5 % méně emisí CO2. Součástí inovativního nového vzhledu je také černý přední blatník, černá dolní část kapotáže s výrazným bílým logem Honda a stříbrné logo SH na horní kapotáži.

Nové skútry SH125i a SH150i jsou také prvními modely Honda ze závodu Atessa, které splňují požadavky nové emisní normy EURO5+. Tyto nové předpisy, které se na konci roku 2024 stanou závaznými pro typové schvalování všech nových modelů, zahrnují zavedení nového palubního monitorování katalyzátoru, snížení prahové hodnoty pro identifikaci závad souvisejících s emisemi (čímž se zajistí včasné varování jezdce), přísnější požadavky na hluk a přísnější požadavky na dlouhodobé emise výfukových plynů.

Vedle matné černé metalízy Matt Coal Black Metallic budou modely SH125i a SH150i dostupné také ve druhé „sportovní edici“ (SE) v matné perleťové bílé Matt Pearl Cool White – obě verze SE navíc disponují dalšími černými detaily kolem ovladačů, na přední a spodní kapotáži, stylovým červeným prošíváním sedla a speciálními logy, odznaky a grafikou. Dále na trh přichází pět nových standardních barevných kombinací: perleťová šedá Pearl Falcon Gray, matná perleťová bílá Matt Pearl Cool White, matná perleťová modrá Matt Pearl Pacific Blue a klasická černá Nightstar Black. Všechny verze jsou doplněny novými černými koly a detaily.

SH350i jakožto vrchol řady, kterého se v roce 2022 v Evropě prodalo přes 10 000 kusů, bude pro modelový rok 2024 dostupný ve dvou zcela nových barvách a ve čtyřech nových barevných kombinacích. Nová modrá metalíza Zefiro Blue Metallic a matná stříbrná metalíza Matt Techno Silver Metallic se přidávají k matné černé metalíze Matt Coal Black Metallic, matné stříbrné metalíze Matt Ruthenium Silver Metallic, bílé perleťové Pearl Cool White a k černé verzi Black, které pokračují z minulého roku. Všechna barevná provedení jsou doplněna novými černými koly a detaily.

 

 

Zpět do obchodu