Vážení zákazníci, nově si můžete v Motosalonu Klokočka pořídit motocykl i o sobotách mezi 9:00 - 16:00. Sobotní termín je nutné si dopředu u našich prodejců, a to vždy nejdéle předcházející pátek do 14:00.
Rezervovat sobotní termín s prodejcem

O nás

O nás

Po 33 letech s auty se jsme otevřeli první prodejnu motocyklů. A protože je u nás zvykem pomáhat našim zákazníkům s plněním jejich představ a přání, jdeme do toho na plný plyn. Na Karlovarské na Vás čekají lidé, pro které je svět motocyklů vším. Přijďte se o tom přesvědčit.

MicrosoftTeams-image (14)

Co vás zajímá

onas1

Historie

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby v mnoha oblastech od prodeje automobilů a nově také motocyklů přes jejich servis až po finanční služby. 

  • 33+let na trhu
  • 2lokace
  • 240+zaměstnanců

Klokočka

Má vášeň pro automobily vedla před více než 30 lety k založení této firmy. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby v mnoha oblastech od prodeje vozů přes jejich servis až po finanční služby, včetně pronájmu kancelářských prostor v areálu. A nově také motoobchod, kompletní sortiment pro motocykly. Podržené kvalitou motocyklů Honda.

Jan Klokočka

Majitel

 

onas2
onas4

Motosalon Klokočka

Prodejna motocyklů, příslušenství a oblečení. Navštivte náš Motosalon Klokočka. Motorky, příslušenství, oblečení, náhradní díly. U nás provedeme veškerý servis na všech motocyklech. Náhradní díly skladem, rychlé a kvalitní provedení prací.

Budoucnost

Autosalon a Motosalon Klokočka neustále přemýšlí, co pro Vás připravit dalšího. Vše není  jen o budoucnosti, ale možný je i návrat do historie. A příkladně připravit i motocykly, automobily  opravdu staré. Ano, veterány. Ale o tom a nebo něčem jiném někdy v budoucnu.

onas3
Zpět do obchodu