O nás

O nás

Po 33 letech s auty se Klokan rozhodl naskočit na motorku. A protože je u nás zvykem pomáhat našim zákazníkům s plněním jejich představ a přání, jdeme do toho se vším všudy. Na Karlovarské na Vás čekají lidé, pro které je svět motocyklů vším. Přijďte se o tom přesvědčit.

MicrosoftTeams-image (14)

Co vás zajímá

onas1

Historie

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby v mnoha oblastech od prodeje automobilů a nově také motocyklů přes jejich servis až po finanční služby. 

  • 33+let na trhu
  • 2lokace
  • 240+zaměstnanců

Klokočka

Má vášeň pro automobily vedla před více než 30 lety k založení této firmy. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby v mnoha oblastech od prodeje vozů přes jejich servis až po finanční služby, včetně pronájmu kancelářských prostor v areálu. A nově také motoobchod, kompletní sortiment pro motocykly. Podržené kvalitou motocyklů Honda.

Jan Klokočka

Majitel

 

onas2
onas4

Motosalon Klokočka

Prodejna motocyklů, příslušenství a oblečení. Navštivte náš Motosalon Klokočka. Motorky, příslušenství, oblečení, náhradní díly. U nás provedeme veškerý servis na všech motocyklech. Náhradní díly skladem, rychlé a kvalitní provedení prací.

Budoucnost

Autosalon a Motosalon Klokočka neustále přemýšlí, co pro Vás připravit dalšího. Vše není  jen o budoucnosti, ale možný je i návrat do historie. A příkladně připravit i motocykly, automobily  opravdu staré. Ano, veterány. Ale o tom a nebo něčem jiném někdy v budoucnu.

onas3

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení