Uskladnění motocyklů

Uskladnění motocyklů

 

MicrosoftTeams-image (16)

Sezónní uskladnění motocyklu

Už od nás vše máte - motocykl, vybavení, pojištění, financování, zajištěný kompletní servis, vypůjčené různé druhy motocyklů. Ale na konci sezóny přichází každoroční otázka. Kam s ním? Profesionální sezonní úschovna motocyklů Klokočka! Za 20 Kč na den (vč. DPH) Vám motocykl uskladníme od konce října po začátek dubna. A motocykl nebude sám, stráví zimu s dalšími. Při příjmu zjistíme stav baterie, chladící kapaliny (když ji tedy máte) a pak jde spát. Pokud budete chtít, můžeme v zimním období provést servisní práce, na které v létě nebyl čas, namontovat doplňky nebo provést přípravu motocyklu na další sezonu. Svůj motocykl pak budete mít na sezonu dokonale připraven a při převzetí bude i naleštěn. A bonusem může být sleva na uskladnění. Počet parkovacích míst je omezen, proto neváhejte a rezervujte místo.

Letní uskladnění motocyklu

Jedete na dovolenou a nemáte možnost, kam po tu dobu dát motocykl? I v tomto případě se o vše postaráme. Na týden, na dva nebo měsíc? Stačí objednat. V obou případech si motocykl případně přivezeme a pak Vám ho následně odvezeme třeba domů. 

 

Nemáte už čas ani motocykl dovézt?

Tak nám dejte vědět a i této starosti Vás zbavíme. Vyzvedneme si Váš motocykl u Vás a případně na jaře přivezeme zpět.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení