Vážení zákazníci, nově si můžete v Motosalonu Klokočka pořídit motocykl i o sobotách mezi 9:00 - 16:00. Sobotní termín je nutné si dopředu u našich prodejců, a to vždy nejdéle předcházející pátek do 14:00.
Rezervovat sobotní termín s prodejcem

Uskladnění motocyklů

Uskladnění motocyklu v Motosalonu Klokočka

cover uskladnění klokočka

Kam s ním?

I tuto otázku umíme vyřešit. Uskladníme vaši motorku nebo skútr v krytých zabezpečených prostorách areálu společnosti v Praze 6 - Řepích, a to od začátku října až do konce března. Při příjmu zjistíme stav baterie, chladící kapaliny (pokud máte) následně stroj . Pokud budete chtít, můžeme v zimním období provést servisní práce, na které v létě nebyl čas, namontovat doplňky nebo provést přípravu motocyklu na další sezonu. Svůj motocykl pak budete mít dokonale připraven. 

bann web uskladnění ceník_2

Proč vybrat uskladnění motocyklu u nás?

1. Profesionální péče

Náš tým zkušených mechaniků a techniků ví, co váš motocykl potřebuje. Kompletně zkontrolujeme váš stroj, vyměníme olej, filtry, provedeme údržbu řetězu a další úkony dle stavu a počtu nalítaných kilometrů. 

2. Bezpečnost

V Motosalonu Klokočka chápeme, jak důležité je mít jistotu, že váš motocykl je v bezpečí. Naše uskladnění zahrnuje zabezpečené prostory, kde bude váš stroj chráněn před krádeží a nepříznivými povětrnostními vlivy.

3. Připravenost 

Když přijde jaro a budete si přát svůj motocykl zpět, bude připraven k jízdě. Nepotřebujete se starat o žádné složité úkoly, jen si ho přijdete vyzvednout a vyrazíte na silnici.

4. Volitelná doba uskladnění

Jedete na dovolenou a nemáte možnost, kam po tu dobu dát motocykl? I v tomto případě se o vše postaráme. Na týden, na dva nebo měsíc? Stačí si objednat.

5. Nemáte už čas ani motocykl dovézt?

Nemáte čas k nám motorku nebo skútr dopravit? Tak nám dejte vědět a i této starosti Vás zbavíme. Vyzvedneme si motocykl u vás a případně přivezeme zpět.

 

Počet parkovacích míst je omezen, tak neváhejte a rezervujte místo, pomocí formuláře níže nebo na tel. čísle: 222 197 128

Zpět do obchodu