Vážení zákazníci, nově si můžete v Motosalonu Klokočka pořídit motocykl i o sobotách mezi 9:00 - 16:00. Sobotní termín je nutné si dopředu u našich prodejců, a to vždy nejdéle předcházející pátek do 14:00.
Rezervovat sobotní termín s prodejcem

Honda CBR500R 2024

CBR500R – OBSAHUJE ZÁVODNÍ DNA

Položka byla vyprodána…
Na objednávku
Značka: Honda
179 900 Kč 148 678 Kč bez DPH
Kategorie: Nové motocykly
Barva: Červená
Objem: 471 ccm
ŘP: A2
Typ: Supersport
Objem: 471 ccm
Výkon: 35 kW
ŘP: A2
Točivý moment: 43 Nm
Spotřeba paliva: 3,5 l/100 km
Emise C02: 80 (g/km)
ABS System: dvoukanálové s ABS
Objem nádrže: 17,1 l
Motor: Kapalinou chlazený, řadový dvouválec
Přední brzdy: Dva 296mm kotouče Nissin, dva 4pístové třmeny, ABS
Zadní brzdy: Jeden kotouč, 240 mm, 1pístový třmen, ABS
Přední zavěšení: Přední 41mm USD vidlice Showa
Zadní zavěšení: Prolink s jedním tlumičem s 5 úrovněmi nastavení tuhosti, kyvné rameno ze čtvercových ocelových profilů
Velikost přední pneumatiky: 120/70ZR17M/C (58W)
Velikost zadní pneumatiky: 160/60ZR17M/C (69W)
Rozměry (D × Š × V): 2 080 x 760 x 1 145 mm
Typ rámu: Ocelový
Světlá výška: 130 mm
Pohotovostní hmotnost: 192 kg
Výška sedla: 785 mm
Spojka: Vícelamelová v olejové lázni
Převodovka: 6stupňová manuální
Položka byla vyprodána…
458009 24YMHONDACBR500R
Na objednávku

CBR500R – OBSAHUJE ZÁVODNÍ DNA

Proč závodit? Abychom se zlepšovali. Stavíme na svých zkušenostech. A právě proto stačí k řízení motocyklu CBR500R řidičské oprávnění skupiny A2 – přesto ničím nezapře rodinu CBR. Agresivní provedení a nové grafické prvky zrychlují tep. Dvouválcový motor, který se na váš povel pořádně roztočí, a vylepšené odpružení a brzdy, které vám dodají potřebnou jistotu. Pokud jste připraveni na skutečný závodní výkon, adrenalin začíná právě tady.

CBR přináší vždycky něco navíc

CBR. Tři velmi zvláštní písmena. Ale není snadné je používat. Je třeba si je zasloužit. Což CBR500R splňuje díky sportovně zaměřenému designu, který zahrnuje kryty s křidélky zlepšující aerodynamiku při vysokých rychlostech. Jízdní poloha je agresivní, řídítka jsou připevněná v závodním stylu a nové hliníkové stupačky posunuté dozadu, abyste mohli snadno zaujmout závodní polohu. Říká se, že pokud vypadá rychle, je rychlý. A při pohledu na model CBR500R s jeho úžasným novým lakem a grafickými prvky nemůžeme než souhlasit.

 

Seznamte se s neuvěřitelnou přesností ovládání

Klikaté silnice před vámi? Ovládněte je. Všechny. Ovládněte každý pozdní naklápění do zatáček, vrchol i výjezd. Nová 41mm vidlice Showa Separate Function Fork Big Piston (SFF-BP) USD odděluje tlumení od pružení a poskytuje pružnou odezvu, zejména při brzdění z rychlosti s citem pro přilnavost přední pneumatiky. Zadní tlumič Showa má upravené tlumení, zatímco nová odlehčená kola a kyvná vidlice – a také větší posun hmotnosti dopředu – ještě více zlepšují ovladatelnost.

 

Užívejte si každé otočení plynem

Pokud je to váš první motocykl pro řidičské oprávnění skupiny A2, je to skvělý začátek. Kapalinou chlazený osmiventilový řadový dvouválec dodává výkon 35 kW při 8 600 ot/min. Maximální točivý moment přitom je 43 Nm při 6 500 ot/min. Nebojí se vysokých otáček, je nesmírně zábavný, velmi návykový a doprovází ho vzrušující burácení výfuku při vytáčení do červené oblasti otáčkoměru. A stejně jako jeho větší příbuzný CBR má antihoppingovou spojku na šestistupňové převodovce, která usnadňuje řazení nahoru a zvládá zablokování zadního kola při tvrdém řazení dolů.

 

Pro vysoce kvalitní jízdu

CBR500R poutá pozornost, ať jede kamkoli. Dvojitý ostře řezaný světlomet LED budí respekt a poskytuje větší množství světla, čímž zlepšuje viditelnost v noci. Doplňují je směrová světla a koncové světlo LED. Negativní přístroje LCD zahrnují rychloměr, otáčkoměr se sloupcovým grafem, dvě denní počítadla kilometrů, ukazatel hladiny paliva / spotřeby a ukazatel rychlostního stupně. Nechybí ani indikátor řazení nahoru, který je nastaven na 8750 ot./min, ale lze jej nastavit v krocích po 250 ot./min.

Honda CBR500R

Honda CBR500R

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu