Novinky řady SH pro rok 2024

Hlavní novinka řady SH pro rok 2024? Unikátní nová verze modelů SH125i a SH150i s názvem Vetro!

vetro honda 2024

 

Prestižní, úsporná a technologicky vyspělá rodina královských modelů Honda SH pro dojíždění do zaměstnání – SH350i, SH150i, SH125i - vstupují do modelového roku 2024 s novým vzhledem. V jejich čele stojí nové ‘Vetro’ verze modelů SH125i/SH150i, za kterými se v evropských městech během příštího roku každý otočí.

Vetro je výsledkem úsilí – a poctou technickým dovednostem – zaměstnanců továrny Honda v italské Atesse. Vyznačuje se výraznými poloprůhlednými nelakovanými zelenými panely kapotáže, jejichž výroba v porovnání s panely ve standardních barevných provedeních za rok vyprodukuje o 9,5 % méně emisí CO2. Součástí inovativního nového vzhledu je také černý přední blatník, černá dolní část kapotáže s výrazným bílým logem Honda a stříbrné logo SH na horní kapotáži.

 

Barevné novinky SH350i

 

SH350i jakožto vrchol řady, kterého se v roce 2022 v Evropě prodalo přes 10 000 kusů, bude pro modelový rok 2024 dostupný ve dvou zcela nových barvách a ve čtyřech nových barevných kombinacích. Nová modrá metalíza Zefiro Blue Metallic a matná stříbrná metalíza Matt Techno Silver Metallic se přidávají k matné černé metalíze Matt Coal Black Metallic, matné stříbrné metalíze Matt Ruthenium Silver Metallic, bílé perleťové Pearl Cool White a k černé verzi Black, které pokračují z minulého roku. Všechna barevná provedení jsou doplněna novými černými koly a detaily.

 

 

Zpět do obchodu