Vážení zákazníci, nově si můžete v Motosalonu Klokočka pořídit motocykl i o sobotách mezi 9:00 - 16:00. Sobotní termín je nutné si dopředu u našich prodejců, a to vždy nejdéle předcházející pátek do 14:00.
Rezervovat sobotní termín s prodejcem

Honda X-ADV 2024

NEKONČÍCÍ DOBRODRUŽSTVÍ ZA KAŽDÝM ROHEM

Položka byla vyprodána…
Na objednávku
Značka: Honda
299 900 Kč 247 851 Kč bez DPH
Kategorie: Nové motocykly
Barva: Stříbrná
Objem: 745 ccm
Typ: On/Off road
ŘP: A
Objem: 745 ccm
Výkon: 43 kW
Točivý moment: 69 Nm
Kompresní poměr: 10,7 : 1
Motor: Kapalinou chlazený, 4taktní, 8ventilový, řadový 2 válec SOHC splňuje EURO5
Přední brzdy: Dvojitá hydraulická, dva 310mm kotouče, 4pístové třmeny
Zadní brzdy: hydraulická, s jedním 240mm kotoučem a 2pístovým třmenem
Přední zavěšení: 41mm USD vidlice, zdvih 153.5mm
Zadní zavěšení: Monoshock tlumič, Pro-Link kyvná vidlice, 150mm zdvih
Velikost přední pneumatiky: 120/70-R17M/C (58H)
Velikost zadní pneumatiky: 160/60-R15M/C (67H)
Rozměry (D × Š × V): 2 215 x 940 x 1 370mm
Typ rámu: Ocelový rám
Objem palivové nádrže: 13,2 l
Světlá výška: 165 mm
Pohotovostní hmotnost: 236 kg
Výška sedla: 820 mm
Spojka: Mokrá lamelová, hydraulická 2spojková
Položka byla vyprodána…
443773 24YM X ADV
Na objednávku

Nekončící dobrodružství za každým rohem

Prémiový průzkumník města, který dokáže v mžiku přepnout z ulic města do terénu (a zpět). X-ADV promění každou jízdu v jedinečný zážitek. Trubkový ocelový rám v kombinaci s geometrií řízení a odpružením s dlouhým zdvihem zajišťuje lehkou a agilní ovladatelnost. Provedení sedla výrazně usnadňuje dosah nohou na zem. Nová kapotáž zvýrazňuje robustní styl, který je pro model X-ADV charakteristický.

 

Navržený tak, aby vás vždy podpořil

Technologie elektronického ovládání plynu (TBW) a čtyři výchozí jízdní režimy optimalizují výkon, aby odpovídal podmínkám a terénu. Model X-ADV je také flexibilní – dává vám možnost si plně přizpůsobit výstupní výkon a charakter motoru, řadicí rozmezí dvouspojkové převodovky (DCT), systém kontroly trakce Honda (HSTC) i úroveň ABS. Ve všech výchozích režimech jízdy po silnici je úroveň zásahů systému ABS vysoká, zatímco v režimu GRAVEL je nízká. Důvodem je zajištění bezpečného a konzistentního brzdění na nezpevněném povrchu. Zadní směrová světla disponují technologií signalizace nouzového zastavení (ESS), která při brzdění v extrémních situacích spustí blikání zadními výstražnými světly.

 

Bez ohledu na terén

Přední 41 mm dlouhé obrácené vidlice s olejovou patronou (USD) upravují předpětí a tlumení při roztažení. Zajišťují špičkovou absorpci nárazů na jakémkoli povrchu od poškozeného asfaltu po rozježděné cesty. Lehká hliníková kyvná vidlice ovládá jednotrubkový tlumič Monoshock s nastavitelným předpětím pružiny, což zajišťuje optimální řiditelnost při naložení. 17palcové přední kolo a 15palcové zadní kolo mají výplet z korozivzdorné oceli a pomáhají modelu X-ADV obstát v jakkoli náročném terénu.

 

Zůstaňte v kontaktu

Barevný displej TFT umožňuje intuitivní ovládání. Teď se navíc prostřednictvím systému Honda RoadSync můžete připojit k řadě funkcí chytrého telefonu, jako je navigace od křižovatky ke křižovatce, hovory, zprávy a hudba, díky aplikaci Honda RoadSync (k dispozici pro zařízení se systémem Android™ a iOS™). Takže ať dorazíte kamkoli, vždy zůstanete v kontaktu. Můžete tak snadno a rychle ovládat jízdní režimy a přizpůsobit zobrazené informace svým požadavkům.

 

Honda X-ADV

Honda X-ADV

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu