Vážení zákazníci, nově si můžete v Motosalonu Klokočka pořídit motocykl i o sobotách mezi 9:00 - 16:00. Sobotní termín je nutné si dopředu u našich prodejců, a to vždy nejdéle předcházející pátek do 14:00.
Rezervovat sobotní termín s prodejcem

Honda Monkey 125

ODVAŽTE SE

Položka byla vyprodána…
Na objednávku
Značka: Honda
99 900 Kč –10 % 89 900 Kč 74 298 Kč bez DPH
Kategorie: Nové motocykly
Barva: Červená
Objem: 125 ccm
ŘP: A1
Typ: 125 cm3, Naked
Objem: 124
Výkon: 6,9 kW
ŘP: A1
Točivý moment: 11 Nm
Objem nádrže: 5,6 L
Spotřeba paliva: 1,5 l/100km
Emise C02 (g/km): 35 g/km
ABS System: Přední ABS
Konektivita: LCD displej
Převodovka: 5 rychlostí
Položka byla vyprodána…
Honda Monkey 125
99 900 Kč –10 %

Zažijte čistou radost z jízdy na motocyklu. K tomu byl Monkey vyroben.

Když motocykl Monkey s novým zářivě modrým lakem poprvé uvidíte, usmějete se. Když se na motocyklu Monkey poprvé svezete, budete mít na tváři zaručeně ten největší úsměv, zejména díky jeho zbrusu novému motoru. Je dost malý, aby ho bylo možné umístit na karavan a protáhnout mezerami v městském provozu, kterými nic jiného neprojede. Monkey však hlavně přináší naprostou a základní radost z jízdy. A v tom tkví jeho krása.

MALÝ MOTOCYKL S VELKÝM SRDCEM

Jste připraveni jezdit na něčem úplně jiném?

Modelu Monkey se nic jiného nevyrovná. Má svůj osobitý styl. A charakter, který se nedá k ničemu přirovnat. Chromovaná, vysoce posazená řídítka, a navíc rám, kyvná vidlice a tlumiče nalakované stejnou barvou jako drobná palivová nádrž – a vysoce zvednuté blatníky – to vše přitahuje pozornost, stejně jako mohutné pneumatiky s blokovým vzorkem. V jeho nitru se ale skrývá úplně nový, úsporný vzduchem chlazený motor o objemu 125 ccm a pětistupňová převodovka, které jsou přišroubované do robustního podvozku s brzdovým systémem ABS řízeným jednotkou IMU. Navíc je malý a lehký, váží pouhých 104 kg, má pohodlné sedlo ve výšce pouhých 775 mm nad zemí. Malý motocykl s velkým srdcem, který je zkonstruovaný tak, aby vás bavil. To je Monkey.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu