Vážení zákazníci, nově si můžete v Motosalonu Klokočka pořídit motocykl i o sobotách mezi 9:00 - 16:00. Sobotní termín je nutné si dopředu u našich prodejců, a to vždy nejdéle předcházející pátek do 14:00.
Rezervovat sobotní termín s prodejcem

Honda CB500F Hornet 2024

CB500 Hornet - Připojte se k sršnímu roji.

Položka byla vyprodána…
Na objednávku
Značka: Honda
159 900 Kč 132 149 Kč bez DPH
Kategorie: Nové motocykly
Záruka: 2 roky
Barva: Šedá
Objem: 471 ccm
ŘP: A, A2
Typ: Custom, Naked
Objem: 471 ccm
Výkon: 35 kW
ŘP: A2 A
Točivý moment: 43 Nm
Spotřeba paliva: 3,5 l/100 km
Emise C02 (g/km): 80
ABS System: dvoukanálové s ABS
Objem nádrže: 17,1 l
Motor: Kapalinou chlazený, řadový dvouválec
Přední brzdy: Dva 296mm kotouče Nissin, dva 4pístové třmeny, ABS
Zadní brzdy: Jeden kotouč, 240 mm, 1pístový třmen, ABS
Přední zavěšení: Přední 41mm USD vidlice Showa
Zadní zavěšení: Prolink s jedním tlumičem s 5 úrovněmi nastavení tuhosti, kyvné rameno ze čtvercových ocelových profilů
Velikost přední pneumatiky: 120/70ZR17M/C (58W)
Velikost zadní pneumatiky: 160/60ZR17M/C (69W)
Rozměry (D × Š × V): 2 080 x 800 x 1 060 mm
Typ rámu: Ocelový rám
Světlá výška: 145 mm
Pohotovostní hmotnost: 189 kg
Výška sedla: 785 mm
Spojka: Vícelamelová antihoppingová spojka v olejové lázni
Převodovka: 6stupňová manuální
Položka byla vyprodána…

Jste připraveni na zábavu při jízdě? Potřebujete náš nový model CB500 Hornet. Agresivní styl streetfighterů je protkán DNA velkých Hornetů. Je vybaven agilním dvouválcovým motorem pro jezdce s řidičským oprávněním A2 a kvalitním podvozkem, který je stvořen pro jízdu městem i po klikatých silnicích. A prémiové technologie – včetně plnobarevného 5" TFT displeje, aplikace Honda RoadSync s navigací od křižovatky ke křižovatce na displeji – a systému HSTC pro řízení přilnavosti zadního kola vás budou bavit a spojovat a zajistí vám bezpečnost. Připojte se k sršnímu roji.

Vždy víte, kam jet

Město v malíčku. Díky přirozeně vzpřímené jízdní poloze máte vše pod kontrolou vy. Lehká kola s 5 paprsky, sportovní hliníková kyvná vidlice a stupačky snižují hmotnost a umožňují mimořádně rychlé a snadné řízení. Dva 296mm kotouče a dvoupístkové radiální třmeny Nissin umožňují silné a progresivní brzdění. Díky 41mm vidlicím Separate Function Fork-Big Piston (SFF-BP) USD skloněným dovnitř se můžete do zatáček pouštět s veškerou potřebnou zpětnou vazbou a přilnavostí. A něco navíc.

 

Upozorněte na sebe

Kompaktní, nízko posazená poloha zajišťuje impozantní styl streetfighteru motocyklu stvořeného k velkým věcem. Široká řídítka poskytují páku a kontrolu, díky níž se můžete protáhnout mezerami v provozu, projíždět zatáčky a získat přehled, který potřebujete k dokonalému přehledu o situaci kolem sebe. Vyplatí se být vnímán jinak: uvidí vás přijíždět díky novým pronikavým světlometům a pro jistotu v noci při zatáčení prořezává světlo tmu v širokém úhlu.

 

Buďte ve spojení

Tento motocykl vám kryje záda. Zcela nový je 5" plnobarevný TFT displej, který se ovládá podsvíceným spínačem s velmi přirozenou polohou ruky umožňující lepší viditelnost za všech podmínek. Obě komponenty byly navrženy tak, aby se snadno používaly, a displej je navržen tak, aby minimalizoval odlesky při jasném slunečním světle. Nabízí také plnou konektivitu prostřednictvím aplikace Honda RoadSync app. Jako první ve své třídě můžete s chytrými telefony se systémem Android a iOS během jízdy využívat navigaci na displeji, uskutečňovat a přijímat hovory nebo poslouchat hudbu.

 

 

 

Honda CB500F

Honda CB500F

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu