Vážení zákazníci, nově si můžete v Motosalonu Klokočka pořídit motocykl i o sobotách mezi 9:00 - 16:00. Sobotní termín je nutné si dopředu u našich prodejců, a to vždy nejdéle předcházející pátek do 14:00.
Rezervovat sobotní termín s prodejcem

Honda CB500F Hornet 2024

CB500 Hornet - Připojte se k sršnímu roji.

Skladem na prodejně (1 ks)
Značka: Honda
159 900 Kč 132 149 Kč bez DPH
Kategorie: Nové motocykly
Záruka: 2 roky
Barva: Šedá
Objem: 471 ccm
ŘP: A, A2
Typ: Custom, Naked
Objem: 471 ccm
Výkon: 35 kW
ŘP: A2 A
Točivý moment: 43 Nm
Spotřeba paliva: 3,5 l/100 km
Emise C02 (g/km): 80
ABS System: dvoukanálové s ABS
Objem nádrže: 17,1 l
Motor: Kapalinou chlazený, řadový dvouválec
Přední brzdy: Dva 296mm kotouče Nissin, dva 4pístové třmeny, ABS
Zadní brzdy: Jeden kotouč, 240 mm, 1pístový třmen, ABS
Přední zavěšení: Přední 41mm USD vidlice Showa
Zadní zavěšení: Prolink s jedním tlumičem s 5 úrovněmi nastavení tuhosti, kyvné rameno ze čtvercových ocelových profilů
Velikost přední pneumatiky: 120/70ZR17M/C (58W)
Velikost zadní pneumatiky: 160/60ZR17M/C (69W)
Rozměry (D × Š × V): 2 080 x 800 x 1 060 mm
Typ rámu: Ocelový rám
Světlá výška: 145 mm
Pohotovostní hmotnost: 189 kg
Výška sedla: 785 mm
Spojka: Vícelamelová antihoppingová spojka v olejové lázni
Převodovka: 6stupňová manuální

Jste připraveni na zábavu při jízdě? Potřebujete náš nový model CB500 Hornet. Agresivní styl streetfighterů je protkán DNA velkých Hornetů. Je vybaven agilním dvouválcovým motorem pro jezdce s řidičským oprávněním A2 a kvalitním podvozkem, který je stvořen pro jízdu městem i po klikatých silnicích. A prémiové technologie – včetně plnobarevného 5" TFT displeje, aplikace Honda RoadSync s navigací od křižovatky ke křižovatce na displeji – a systému HSTC pro řízení přilnavosti zadního kola vás budou bavit a spojovat a zajistí vám bezpečnost. Připojte se k sršnímu roji.

Vždy víte, kam jet

Město v malíčku. Díky přirozeně vzpřímené jízdní poloze máte vše pod kontrolou vy. Lehká kola s 5 paprsky, sportovní hliníková kyvná vidlice a stupačky snižují hmotnost a umožňují mimořádně rychlé a snadné řízení. Dva 296mm kotouče a dvoupístkové radiální třmeny Nissin umožňují silné a progresivní brzdění. Díky 41mm vidlicím Separate Function Fork-Big Piston (SFF-BP) USD skloněným dovnitř se můžete do zatáček pouštět s veškerou potřebnou zpětnou vazbou a přilnavostí. A něco navíc.

 

Upozorněte na sebe

Kompaktní, nízko posazená poloha zajišťuje impozantní styl streetfighteru motocyklu stvořeného k velkým věcem. Široká řídítka poskytují páku a kontrolu, díky níž se můžete protáhnout mezerami v provozu, projíždět zatáčky a získat přehled, který potřebujete k dokonalému přehledu o situaci kolem sebe. Vyplatí se být vnímán jinak: uvidí vás přijíždět díky novým pronikavým světlometům a pro jistotu v noci při zatáčení prořezává světlo tmu v širokém úhlu.

 

Buďte ve spojení

Tento motocykl vám kryje záda. Zcela nový je 5" plnobarevný TFT displej, který se ovládá podsvíceným spínačem s velmi přirozenou polohou ruky umožňující lepší viditelnost za všech podmínek. Obě komponenty byly navrženy tak, aby se snadno používaly, a displej je navržen tak, aby minimalizoval odlesky při jasném slunečním světle. Nabízí také plnou konektivitu prostřednictvím aplikace Honda RoadSync app. Jako první ve své třídě můžete s chytrými telefony se systémem Android a iOS během jízdy využívat navigaci na displeji, uskutečňovat a přijímat hovory nebo poslouchat hudbu.

 

 

 

Honda CB500F

Honda CB500F

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu