Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sports DCT Showa EERA - Boční kufry ZDARMA

Motocykl Africa Twin Adventure Sports nabízí dokonalé provedení pro dlouhé cesty. Přední aerodynamická kapotáž, která byla zkonstruována tak, aby zajišťovala pohodlí a řádně plnila svou funkci, poskytuje ochranu, zatímco výškově nastavitelný čelní štít umožňuje přizpůsobit proudění vzduchu. Palivová nádrž o objemu 24,8 l poskytuje větší nezávislost, zatímco velký spodní ochranný kryt motoru a špičkové hliníkové panely chrání stroj.

Skladem
484 000 Kč 400 000 Kč bez DPH
Kategorie: Nové motocykly
Barva: Bílá
Objem: 1100 ccm3
Řidičské oprávnění: A
Typ: Touring, Adventure
Objem: 1100
Výkon: 75kW
ŘP: A
Točivý moment: 105 Nm
Spotřeba paliva: 4,9 l/100 km
Emise C02 (g/km): 112g/km
ABS System: Náklonové dvoukanálové s IMU a vypínatelným ABS na zadní brzdě
Objem nádrže: 24,8 litru
Konektivita: Bluetooth Audio a Apple CarPlay®
Převodovka: DCT verze: dvě vícelamelové spojky v olejové lázni s vinutými pružinami
Zkušenosti od roku 1988
Zkušenosti od roku 1988
Motosalon v Praze
Motosalon v Praze
Moderní servis
Moderní servis
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Dárek zdarma
Dárek zdarma
 
 

Připravte se na dlouhé jízdy

Kam to bude příště? To je jen na vás. 24,8 l paliva umožňuje dojezd přes 500 km. Skvělé, když nevíte, kde je nejbližší čerpací stanice. Nový čelní štít nastavitelný v pěti směrech je kratší a otevírá výhled dopředu, ale je pečlivě skloněný tak, aby spolu s horním aerodynamickým krytem poskytoval stejně vynikající ochranu. A protože málokdo ví, jaké bude počasí zítra – nebo za další zatáčkou – chlad spolehlivě zaženou vyhřívané rukojeti.

ZAŽIJTE DOBRODRUŽNOU VYJÍŽĎKU NA MODELU ADVENTURE.

Když jste v sedle celý den, den za dnem, záleží i na maličkostech.

Při vytváření modelu Africa Twin Adventure Sports jsme se zaměřili na pohodlí, protože velká palivová nádrž vám umožní skutečně dlouhou jízdu. Ochranná přední strana aerodynamické kapotáže nabízí dobrou ochranu proti větru, zatímco výškově nastavitelný čelní štít umožňuje snížit turbulence kolem hlavy. A aby se zlepšila bezpečnost, nové duální LED reflektory obsahují funkci denního svícení (DRL) pro konzistentní viditelnost během dne. Zahrnují také světla pohyblivá v závislosti na řízení, která – podle rychlosti a úhlu náklonu – automaticky osvětlují slepé úhly. Zatímco se tempomat stará o velké vzdálenosti, vyhřívané rukojeti se postarají o to, aby vaše ruce byly v teple; je zde také nabíjecí zásuvka příslušenství. A bezdušové pneumatiky znamenají snadné silniční opravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: