Honda SH125i ABS Smart Top Box

Nemilosrdná elegance

Na objednávku
Značka: Honda
95 900 Kč 79 256 Kč bez DPH
Kategorie: Nové motocykly
Barva: Bílá
Objem: 125 ccm
ŘP: A1, B
Typ: 125 cm3, Skútry
Objem: 125
Výkon: 9,2 kW
ŘP: A1 B
Točivý moment: 11,4 Nm
Objem nádrže: 7L
Spotřeba paliva: 2,4 l/100km
ABS System: 2kanálové
Konektivita: LCD displej
Zkušenosti od roku 1988
Zkušenosti od roku 1988
Motosalon v Praze
Motosalon v Praze
Moderní servis
Moderní servis
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Dárek zdarma
Dárek zdarma

VYTVOŘEN Z ÚSPĚCHU

To nejlepší nemůžete přehlédnout.

Život ve městě běží velkým tempem. Neustále řešíme, kde a kdy máme být, a jak s tím vším udržet krok. A užít si při tom spoustu zábavy. Všechno to zvládneme díky instinktu i genetické výbavě, stejně jako náš nádherný, zbrusu nový skútr SH125i. Díky jeho elegantnímu, svěžímu sportovnímu vzhledu doplněnému o výkonnější, úspornější 4ventilový 4taktní motor eSP+ vybavený systémem HSTC zůstanete na čele smečky.

Ultramoderní mobilita

Pro vyšší pohodlí byl integrován USB port, který umožňuje nabíjení na cestách. Pečlivá změna geometrie zavěšení zadního kola zvýšila kvalitu a komfort jízdy pro řidiče i spolujezdce. Zcela nový přístrojový panel LCD ukazuje jasně a přesně to, co potřebujete vědět, a plně LED osvětlení je ostré a vysoce viditelné.

Snadná jízda

Inteligentní klíček Honda Smart Key ovládá zapalování, sedadlo, plnicí víčko a zámek řízení přímo z vaší kapsy. Doplňkový chytrý horní kufr se automaticky uzamkne a jednoduše se otevře pomocí tlačítka umístěného na nosiči. K dispozici je také výběr extra ochrany před nepříznivým počasím, jako je třeba čelní štít nebo kryty rukou pro zimní dojížděn

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu