K vybraným modelům bunda PSÍ

Chcete na svém stroji vypadat šik?

Náš motosalon Vám nyní nabízí k vybraným modelům motocyklů Honda bundy od značky PSí Hubík zdarma.

 

 

K modelu Honda CRF1100 Africa Twin získáte TEXTILNÍ bundu MADERA.

 

Pokud jste fanouškem off-road motocyklů, pak jste určitě slyšeli o Africe Twin - kultovním motocyklu značky Honda, který se stal ikonou mezi dobrodruhy na dvou kolech.

Aby se vaše jízda na Africa Twinu stala ještě lepší, můžete nyní ke koupi motocyklu získat stylovou bundu PSÍ Hubík. Tato bunda je navržena pro motocyklisty, kteří chtějí být nejen funkční, ale i styloví. Bunda je vyrobena z kvalitních materiálů a má řadu užitečných funkcí pro motocyklisty. Má odnímatelný vnitřní fleecový kabát, který poskytuje teplo v chladných dnech a může být snadno odstraněn, pokud se oteplí. Bunda také obsahuje mnoho kapes, včetně velké zadní kapsy na mapu a náprsní kapsy s průchody pro sluchátka.

 

       

 

 

K modelu Honda GL1800 Gold Wing Tour získáte koženou bundu DESTRA.

Hledáte-li dokonalou kombinaci komfortu, výkonu a stylu na vaší další motocyklové jízdě, pak máte nyní možnost získat při koupi motocyklu Honda GL1800 Gold Wing Tour DCT luxusní koženou bundu DESTRA od PSÍ Hubík. Toto spojení nabízí nejen neuvěřitelnou jízdu, ale také vzhled, který vás bude odlišovat od ostatních.

Tato kožená bunda je vyrobena z kvalitního italského usně a nabízí nejen vzhled, ale také funkčnost. Bunda je navržena tak, aby chránila motocyklisty před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zároveň poskytovala vysokou úroveň komfortu a pohodlí.

 

       

 

Zpět do obchodu