HONDA FEST 2022 - REGISTRACE

Majitelé motocyklů HONDA pozor!

Zveme vás na 13. ročník Honda Festu.

Koncept akce: Honda Fest je akcí určenou pro všechny příznivce cestování a to na jakémkoli motocyklu značky Honda. Připraveny jsou 3 celodenní vyjížďky po pečlivě vybraných motorkářsky zajímavých nádherných trasách v okolí Jeseníku. "Základním táborem" bude hotel Orea Resort DLOUHÉ STRÁNĚ***, Loučná nad Desnou. Nebude chybět večerní program a také testování motocyklů Honda, při kterém si může každý z účastníků vyzkoušet nejžhavější novinky letošní sezóny.

Termín akce: 24. - 28. srpen 2022

Příjezd je ve středu 24. srpna 2022 odpoledne/večer a odjezd v neděli 28. srpna 2022 v dopoledních hodinách.

Místo konání akce: Orea Resort Hotel DLOUHÉ STRÁNĚ***, Loučná nad Desnou.

Platbu je potřebné zrealizovat příkazem na úhradu do 3 dnů po registraci. Zakazníci ihned po registraci dostanou automaticky generovaný potvrzující email s číslem bankovního účtu a instrukcemi k platbě.

Účastnický poplatek: 6.400,- Kč vč. DPH/osoba/pobyt.

Tento účastnický poplatek zahrnuje:

-       4x ubytování v hotelu (ve dvoulůžkovém renovovaném pokoji typu Deluxe při obsazení 2 osobami), 

-       4x polopenzi (bohatá snídaně a večeře formou bufetu),

-       neomezený vstup do hotelového bazénu a vířivky v rámci otevíracích hodin,

-       hotelové venkovní parkoviště,

-       odpolední testovací jízdy na motocyklech Honda (NT1100, Rebel 1100, Africa Twin, CB650R, NC750X, X-ADV atd.),

-       pro účastníky bude připraven večerní program - cestovatelské prezentace, kaskadérské vystoupení Míry Lisého, kapela, soutěž o ceny,

-       možnost zúčastnit se enduro motoškoly,

-       každý účastník dostane tričko s logem Honda Festu, nálepku na motorku, lístek do tomboly a podrobný tištěný itinerář s trasami.

Elektronický itinerář všech plánovaných tras pro navigace, organizační pokyny ohledne příjezdu a prvního dne obdrží účastníci emailem minimálně týden před konáním samotné akce.

Cena za ubytování nezahrnuje místní poplatek 21,- Kč na osobu a den, který se platí na recepci při odjezdu z hotelu.

Neváhejte - počet míst je limitován kapacitou ubytování!

Jak se na akci přihlásit: registrace spouštíme ve STŘEDU 18. května ve 14:00 pouze prostřednictvím ONLINE registračního formuláře na stránce: http://honda-experience.cz/honda-fest/

(Účastníci Honda akce budou mít speciální identifikační náramky na ruku).

Pro všechny registrované platí stornopodmínky hotelu Orea DLOUHÉ STRÁNĚ***.  Pokud v důsledku přímých opatření vlády a/nebo jiných kompetentních orgánů státní správy, uložených v souvislosti s výskytem či šířením nového typu koronaviru označovaného jako SARS-CoV-2 a infekční nemoci COVID-19, tímto virem vyvolané, bude zakázáno poskytovat hotelové služby a realizovat akci Honda Fest 2022, budou podniknuty kroky k navrácení účastnických poplatků v nejbližším možném termínu.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení